مرکز فروش تجهیزات پزشکی ایران از روش های پستی متفاوتی استفاده می کند. شما میتوانید از بین این روش ها، بهترین آن را برای ارسال کالایتان انتخاب کنید. کلیه ارسال ها به جز کالاهای سنگین و حجیم و کالاهای باربری، به سراسر کشور بالای مبلغ ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال رایگان می باشد. این روش ها از پنج طریق زیر صورت می پذیرد:

پیک اختصاصی مرکز فروش تجهیزات پزشکی ایران

شبکه پیک اختصاصی مرکز فروش تجهیزات پزشکی ایران مسئولیت حمل کالاهای خریداری شده فقط در شهر تهران را بر عهده دارد. پرسنل این شرکت با لباس فرم و ارائه کارت شناسایی و هماهنگی قبلی از طریق تلفن، کالا را تحویل داده و از شما رسید دریافت می کنند. در صورت ثبت سفارش  در روزهای کاری هفته، زمان تحویل کالا در تهران  ۲۴ ساعت می باشد.

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش های با آدرس تحویل تهران نیز می توانند از این طریق ارسال شوند. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند که در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد. در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

تی پی ایکس

تی پی ایکس نیز برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران برای کالاهای ارزان قیمت مشتریان برنامه‌ریزی شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند با تی پی ایکس ارسال شوند. تی پی ایکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تی پی ایکس برای رساندن آنها، هزینه دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند. پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تی پی ایکس، زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.

باربری (شامل هزینه)

باربری برای لوازم سنگین به‌ صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. مرسولات طی مدت ۲ تا حداکثر ۵ روز کاری تحویل داده می شوند. ارسال کالاهای سنگین یا حجیم پس از محاسبه ی هزینه های حمل ونقل و صدور پیش فاکتور توسط کارشناسان ما و تایید آن توسط کاربر، امکان پذیر می باشد.