شرکت تجهیز صنعت سبز پاسارگاد با شماره ثبت ۵۱۸۹۶۸ فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ آغاز نموده و دارای تائیدیه از سازمان تجهیزات پزشکی کشور (IMED.IR) جهت فعالیت در زمینه فروش محصولات پزشکی می باشد.این شرکت از نیروهای زبده و تحصیل کرده در رشته های مهندسی الکترونیک ،مارکتینگ دیجیتال و مهندسی پزشکی و کارشناسان مجرب فروش بهره می برد.

تمایل مردم به خرید اینترنتی و پیشرفت دنیای دیجیتال این شرکت را بر این واداشته تا با بهره گیری از نیروهای زبده بزرگترین سایت تخصصی تجهیزات پزشکی و معرفی متخصصین پزشکی را با نام مدیران سنتر (MEDIRANCENTER.COM) راه اندازی نماید.

مدیران سنتر مرکز نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالای پزشکی و معرفی متخصصین پزشکی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالای پزشکی مانند ابزارهای جراحی، کالاهای مصرفی بیمارستانی و خانگی، کالاهای زیبایی پوست و مو و ابزار ارتوپدی با تنوعی بی‌نظیر در مدیران سنتر عرضه می‏‏‏‌شوند.

کاربران و مشتریان مدیران سنتر می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت مدیران سنتر را بررسی کنند و در صورت نیاز می توانند با مشاوران متخصص تجهیزات و لوازم پزشکی در این مرکز تماس حاصل کرده و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

همچنین لازم به ذکر است این مرکز قابلیت اعزام کارشناسان خود را به مراکز و بیمارستانها جهت ارائه مشاور پیرامون کالاهایی که خرید آنها بصورت اینترنتی دشوار می باشد مانند ابزارهای جراحی و… را دارد.

همواره بهترین انتخاب و رضایتمندی مشتریان هدف اصلی مدیران سنتر بوده است و بدین منظورمدیران سنتر طرح تعویض کالای فرسوده مراکز را با کالای نو در دستور کار قرار داده و همچنین در صورت عدم رضایت مشتریان نسبت به کالای خریداری شده از مدیران سنتر اگر تغییری در شکل ظاهری کالای خریداری شده بوجود نیامده باشد، قابل ارجاع یا تعویض ظرف مدت ۴۸ ساعت از دریافت کالا می باشد.

مدیریت گروه مدیران سنتر